Özacar’dan Geliboluspor’a Tam Destek

6 sene önce Uncategorized
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Özacar’dan Geliboluspor’a Tam Destek

Çanakkale Süper Amatör Kümede mücadele eden Gelibolu’nun Lacivert-Beyazlı ekibini ziyaret eden Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, Geliboluspor idmanında futbolculara moral ve destek verdi.

Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, Çanakkale Süper Amatör Kümede mücadele eden ilçenin Lacivert-Beyazlı ekibi Geliboluspor’un, U17 ekibi ile birlikte yaptığı idmanı ziyaret ederek yöneticiler, teknik ekip ve futbolcularla bir araya geldi. Son haftalarda aldığı başarılı sonuçlarla ciddi bir ivme yakalayan Geliboluspor A takımını tebrik eden Başkan Özacar, hafta sonunda oynanacak birbirinden zorlu maçlar için de futbolculara başarı dileklerini ileterek moral ve destek verdi.

Geliboluspor yöneticileri de ziyaret için Başkan Özacar’a teşekkür ederek, kendisine kulübün çalışmaları hakkında bilgi verdiler. Özacar, tatlı ikramı sonrasında Lacivert-Beyazlı ekip ile günün anısına toplu fotoğraf çekildi, yaptığı kısa konuşmanın ardından idmandan ayrıldı.

Haber Merkezi

 

 

 


Çanakkale çanakkale-süper-amatör-kümeg destek elibolu gelibolu belediyesi lacivert-beyaz morald mustafa özacar ziyaret Bu haber 22/02/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 163 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com