Cambridge’den Döner Dönmez Müdüre Ziyaret

5 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Cambridge’den Döner Dönmez Müdüre Ziyaret

Tevfik Emin Başarır İlkokulu Yöneticileri, Cambridge’den döner dönmez İl Millî Eğitim Müdürü Zülküf Memiş’i makamında ziyaret etti.

Tevfik Emin Başarır İlkokulu yönetici ve öğretmenleri, Erasmus+ Programı Ana Eylem 1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği 2016 yılı Okul Eğitimi Personel Hareketliliği ‘Kendine İnan Özgüven Kazan’ projesi kapsamında İngiltere’nin Cambridge şehrinde 10 günlük eğitime katıldılar.

Çanakkale’ye dönüş sonrası İl Millî Eğitim Müdürü Zülküf Memiş’i ziyaret ederek Cambridge’deki kazanımlarını ve gözlemlerini paylaşan Okul Müdürü Bayram Ali Dur, projenin son derece verimli geçtiğini söyleyerek; problem çözme, davranış kazandırma, empati kurma, farklı öğretim metot ve teknikleri, interaktif öğrenme, duygu merkezli eğitim, farklılıkları dikkate alarak öğrenme gibi bir çok konuda eğitim aldıklarını, bunun yanında İngiliz eğitim sistemi hakkında bilgiler edindiklerini ifade etti.

Haber Merkezi

 


cambridge Çanakkale tevfik-emin-başarır-ilkokulu ziyaret Zülküf Memiş Bu haber 22/02/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 109 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com