Kurgusal Duruşma Yarışması’na Katıldılar

5 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Kurgusal Duruşma Yarışması’na Katıldılar

Kırklareli’nde düzenlenen Türkiye Kurgusal Duruşma Yarışması Marmara Bölgesi elemelerine katılan Çanakkale Barosu Stajyer Avukatlarına Baro Başkanı Bülent Şarlan da eşlik etti.

Türkiye’nin yedi bölgesinde, 57 Baroya kayıtlı stajyer avukatlar, aynı “olay metni” üzerinden yaptıkları iddia ve savunma ile yarıştılar.

Türkiye Barolar Birliği, Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu tarafından düzenlenen Stajyer Avukatlar Türkiye Kurgusal Duruşma Yarışması’nın Kırklareli Barosu ev sahipliğinde gerçekleştirilen ilk ayağına Çanakkale Barosu’nu temsilen Stj. Av.Nadide Kardelen Şenavcu Güler, Stj. Av.Yeşim Şimşek, Stj. Av.Mustafa Burak Güler ve Stj. Av.Kutlu Doğan katıldı. Yarışma ekibine Çanakkale Barosu Başkanı Av.Bülent Şarlan ile Yönetim Kurulu Üyesi Av.Hande Keskin Toprak ve ekibi çalıştıran Av. Hakan Evirgen ve Av.Ayşe Kiraz Evirgen de eşlik etti.

Marmara Bölgesi’ndeki ilk elemelere, Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Edirne, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ ve Yalova olmak üzere 9 Baro katıldı. Çanakkale Barosu Başkanı Av.Bülent Şarlan, çalışmalarından ve yarışmada gösterdikleri performanstan dolayı stajyer avukatlara teşekkürlerini sunarak Kırklareli’nde bulunduğu sürede gösterdikleri misafirperverliklerinden dolayı Kırklareli Barosu Başkanı Av.Turgay Hınız’a teşekkür ederek bir armağan takdim etti.

Haber Merkezi

 


bülent şarlan Çanakkale çanakkale barosu kırklareli kurgusal-duruşma-yarışması marmara-bölgesi Bu haber 20/02/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 116 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com