‘Hayır’cılar Özgürlük Parkında buluştu

6 sene önce Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

‘Hayır’cılar Özgürlük Parkında buluştu

16 Nisan’da gerçekleşecek olan referandum yaklaşırken Çanakkale’de ‘hayır’ diyenler, Esenler Özgürlük Parkı’nda vatandaşlar ile bir araya geldi. Katılımın yoğun olduğu toplantıda birlik olmak mesajı verildi.

16 Nisan yapılacak olan referandum yaklaşırken Çanakkale Hayır Platformu tarafından ‘Esenler Mahallesi Hayır Diyenleri Buluşuyor, Nasıl Hayır Diyeceğini Konuşuyor!’ başlıklı toplantı gerçekleşti. Yapılan toplantıya vatandaşların katılımı yoğun oldu. Toplantıda konuşan Esenler Mahalle Meclisi Başkanı İrfan Kütüklü amaçlarının bölmek ve ayrıştırmak değil, birliği savunmak olduğunu belirterek; “Sadece yurttaş kimliği ile bir araya gelen insanlar topluluğuyuz. Toplantıdaki amacımız insanlarımızı ayrıştırmak ve bölmek değil. Tam tersine birliği savunmaktır. Yurttaş olarak bizler hayır derken tersi düşünen hiçbir insanımızı düşman olarak görmüyoruz, görülmesine de asla müsaade etmeyiz. Hayırlarımızı geleceğimizi için, çocuklarımız için çoğalmanın yol ve yöntemlerini yine sizler ile birlikte bulmak, tartışmak için bu toplantıyı düzenledik. Buraya katılan yurttaşlar bu hayırları nasıl çoğaltacağımız konusunda düşüncelerini birlikte bizimle paylaşırsa bundan mutluluk duyacağız” dedi.

Eren Aşnaz

 


16-nisan anayasa-değişikliği birlik çağrısı Çanakkale hayır-çağrısı özgürlü-parkı referandum Bu haber 20/02/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 224 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com