3 Köy Daha Çocuk Parkına Kavuştu

6 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

3 Köy Daha Çocuk Parkına Kavuştu

Çocuk parkı kurulan köylere Ayvacık’a bağlı Naldöken, Kuruoba ve Kozlu köyleri de eklendi.

Tüm köylere çocuk parklarının yapılacağını belirten AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, konu hakkında açıklamalarda bulundu. Çocuklarımızın mutluluğunu paylaşıyoruz diyen Turan, “2016 yılında Tuzla, Korubaşı, Kösedere, Kocaköy, Bilaller köylerimize çocuk oyun parklarının kurulumu tamamlandı. Bu yılın ilk aylarında ise 3 köyümüze daha parkların kurulumunu tamamladık. Çocuklarımızın mutluluğu bizleri gururlandırıyor. Onlara güzel bir gelecek hazırlamak bizlerin asli görevleri arasında yer alıyor. Eğitim alanında da yatırımlarımız devam ediyor. İhalesi yapılan ve proje aşamasında olan ilkokul ve liselerimiz var. Onların tamamlanmasıyla beraber çocuklarımız kaliteli eğitim olanaklarıyla buluşmuş olacak.” dedi.

Turan, “Gençliğe yatırım geleceğe yatırımdır sözleriyle projelerimize yön veriyoruz. Çanakkale’mize yatırım alanında tam destek sağlamaya devam edeceğiz. Yapılan çocuk parklarımızın köylerimize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

İHA


ayvacık Çanakkale çocuk-parkı kozlu-köyleri kuruoba naldöken Bu haber 20/02/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 118 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com