‘Önemli Olan Sendikal Mücadele’

5 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

‘Önemli Olan Sendikal Mücadele’

Kamu Emekçileri Sendikası (KESK)’e bağlı Sağlık Emekçileri Sendikası (SES) Çanakkale Şubesi kongresi, Türkan Saylan Kültür Merkezi Nikâh Salonu’nda gerçekleşti.

Kongreye CHP İl Başkanı Nejat Önder, CHP Kepez Belde Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan ve CHP’li Yöneticiler ile diğer Sendika temsilcileri katıldı.

Gerçekleşen kongrede iki liste olduğunu, hangi liste olursa seçilirse seçilsin sendikal mücadeleyi yükseltmek için çalışacağını belirten Sendika Başkanı Yusuf Yıldırım; “İki liste var listeler adaylarını açıklamadılar. Hemen hemen iki liste de yeni… Eski yönetimde yalnızca ben varım. Geçmişte de sendikacılık yapmış arkadaşlar. Önümüzdeki dönemde sendikamızı birkaç basamak daha yükseklere çıkartarak örgütlü mücadelemizi yükselterek daha yukarılara çıkartmayı düşünüyoruz. Diğer arkadaşlarımız da kazansa biz de kazansak defalarca söyledik. Sendikacılığı bir ücret karşılığı yapmıyoruz. Kim seçilirse seçilsin sendikal mücadelemizi daha yükseğe çıkartacağını düşünüyor ve hayırlı olsun diyoruz” diye açıklamada bulundu.

Eren Aşnaz


Çanakkale çanakkale şubesi kamu-emekçileri-sendikası KESK nikah-salanı sağlık-emekçileri-sendikası SES türkan-saylan-kültür-merkezi Bu haber 18/02/2017, Cumartesi günü yayınlandı, 137 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com