Ezine Kartalları’ndan Koca Yürekli Hareket

5 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Ezine Kartalları’ndan Koca Yürekli Hareket

Ayvacık’ta yaşanan depremin ardından bölgeye bir çok sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra taraftar gruplarından da yardım gelmeye devam ediyor. Ezine Kartalları taraftar grubu tarafından toplanan yardımlar deprem bölgesine ulaştı. 

Bölgeye ulaşan yardımlar, ihtiyaç sahiplerine diğer sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte dağılmaya başlandı. Öte yandan Ezine Kartalları taraftar grubu adına açıklamada bulunan Berkay Fakılı bölgede yaşanan deprem sonrasında bölgeye geldiklerini ifade etti. Fakılı, “Ayvacık halkının yanındayız. Deprem, Ezine ilçesinde de bir hayli hissedildi. Basın organlarının deprem sonrası bölgeden aktardığı haberler doğrultusunda Beşiktaş’a gönül vermiş Ezineliler olarak taraftar grubumuz ile birlikte yardım kampanyası başlattık. Buradan Türk halkına teşekkür ediyoruz. Başta Çanakkale olmak üzere hiç kimse bu afet olayına kayıtsız kalmadı. Topladığımız yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık” dedi.

İHA


ayvacık-deprem beşiktaş Çanakkale depremzedelere-yardım ezine-kartalları Bu haber 18/02/2017, Cumartesi günü yayınlandı, 152 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com