Karadağ: “Yenice’ye Güveniyoruz”

5 sene önce Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Karadağ: “Yenice’ye Güveniyoruz”

İlçe ziyaretleri kapsamında Yenice’ye giden AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, referandum konusunda değerlendirmelerde bulundu.

Beraberinde İl Yönetim Kurulu Yenice İlçe koordinatörleri ile birlikte Yenice’ye giden Karadağ, ilk olarak kadın kolları beş çayında bir araya geldi. Kadın kolları ilçe yönetiminin katıldığı toplantıda il başkanı Karadağ referandum çalışmaları hakkında kadın kolları ile istişarelerde bulundu. Toplantıda yaptığı konuşmada Karadağ; kadın kollarının bu referandumda da en önemli güçleri olduğunu ve kadın kollarının çalmadık kapı girilmedik ev bırakmayacağına inandığını ifade etti. Kadın kolları yönetim kurulu üyeleri İl Başkanı Karadağ’a anayasa değişikliği ile ilgili sorular yöneltti.

Kadın kollarının ardından Karadağ’ın ikinci durağı gençlik kolları yönetim kurulu toplantısı oldu. Gençlik kolları yönetim ile bir araya gelen Karadağ burada da referandum çalışmaları kapsamında gençlik kollarına düşen görevler hakkında bir sunum gerçekleştirdi. Gençlik kollarına güvendiğini ifade eden Karadağ; “Bizim gençlik kollarımız seçim zamanı sadece bayrak asan sandalye taşıyan bir gençlikten ibaret değildir. Bizim gençliğimiz anayasa değişiklik paketinin tamamını okuyan anlayan ve anlatabilen bir gençliktir. İşte o yüzden biz gençlerimize güveniyoruz ve seçilme yaşını 18’e indiren değişikliği de anayasa paketinin içerisine ekliyoruz.” dedi.

Karadağ gençlik kolları toplantısının ardından Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ile birlikte ilçe yönetim kurulu toplantısına konuk oldu. Burada ilçe yöneticileri ile 16 Nisan da gerçekleştirilecek olan referandum ile ilgili bilgi alışverişinde bulunan Karadağ Yenice ilçesinden %65 üzerinde bir evet beklediğini ifade ederek yönetim kurulu ile bu yönde yapılacak çalışmalar üzerine istişarelerde bulundu.

Haber Merkezi


AKP Çanakkale Çanakkale değerlendirmeler il başkanı referandum yenice yeşim karadağ Bu haber 16/02/2017, Perşembe günü yayınlandı, 101 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com