Müteahhit Firmadan Açıklama

6 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Müteahhit Firmadan Açıklama

Barbaros Mahallesi’nde kısa bir süre önce art arda meydana gelen su kesintileri, Çanakkale Belediye Meclisi’nin şubat ayı toplantısında gündeme gelmişti. Başkan Ülgür Gökhan, kesintilerin sebebinin kullanılan kötü ve hurda malzemeler olduğunu iddia etmiş, 2 Şubat tarihinde internet sitemizde bu açıklamaya yer vermiştik.

Haberin ve iddianın ardından müteahhit firmadan internet sitemizdeki habere açıklama geldi. GENA İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından yapılan açıklama aşağıdaki gibidir:

“Çanakkale Gündem isimli internet haber sitesinin http://canakkalegundem.net/2017/02/02/kesintilerin-sebebi-kullanilan-malzeme/ uzantılı adresinde ‘Kesintilerin Sebebi Kullanılan Malzeme’ başlıklı haberde Çanakkale ili Barbaros Mahallesinde meydana gelen su kesintilerinin 2014 yılında Devlet Hava Meydanları İşletmesi tarafından ihale edilen Çanakkale Havaalanı pist genişletme işi sırasında müteahhit firma tarafından kullanılan hurda ve kötü malzemeden kaynaklandığı iddia edilmiştir.

Müvekkil Şirket, anılan iş süresince sadece idarenin kabul ve tasdiki olan en yüksek kalite malzemeleri kullanmış olup meydana geldiği iddia edilen su kesintilerinin Müvekkil Şirket ile herhangi bir dahli veya sorumluluğu bulunmamaktadır. Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunulur.”

 


Çanakkale Belediyesi GENA Bu haber 15/02/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 107 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com