Tıkanan Gidere Belediye Müdahalesi

6 sene önce Güncel Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Tıkanan Gidere Belediye Müdahalesi

Çanakkale Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü Ekipleri, Sakızlı Çeşme Sokak’ta bulunan Şekerbank’ın tıkanan pis su gideri için çalışma yaptı.

Su ve Kanalizasyon Müdürlüğüne bağlı ekipler, Sakızlı Çeşme Sokak’ta bulunan Şekerbank’ın tıkanan pis su gideri için çalışma gerçekleştirdi. Dün sabah saat 09:00’da ihbar alan Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, acil bir şekilde ulaştığı bölgede emniyet önlemlerini alarak çalışma başlattı. 7 kişilik bir ekiple kırım yapıldıktan sonra sorunun kaynağı tespit edildi. PTT’nin daha önce yaptığı yeraltı hat çalışmasında zarar gören pis su giderinin zamanla iyice tıkanarak patladığını açıklayan Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri, 3 saatlik bir çalışma ile patlak olan boruları yeni borular ile değiştirilerek, kırım yapılan bölgeyi Çanakkale Belediyesine ait bir kepçe ile getirdikleri hafriyatla doldurarak kapattı. Çalışma sonrası emniyet şeritleri kaldırılarak sokağın kapalı bölgesi kullanıma açıldı.

Engin Ören


Çanakkale çanakkale-belediyesi-su-ve-kanalizasyon-müdürlüğü pis-su-gideri sakızlı-çeşme-sokak şekerbank Bu haber 14/02/2017, Salı günü yayınlandı, 220 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com