Çanakkale’de 13 Yılda 13 Yatırım

6 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale’de 13 Yılda 13 Yatırım

Çanakkale Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından 2003-2016 yılları arasında 13 adet projenin hayata geçirildiği açıklandı. 

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Sosyal Hizmet Merkezleri, Çocuk Yuvaları ve Huzurevi gibi birçok projenin tamamlandığı belirtildi. Konu hakkında değerlendirmelerde bulunan AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı aracılığıyla Çanakkale’de 13 yılda 20 milyon 792 bin TL yatırım yapıldığını söyledi. 13 yılda 13 adet projenin yapıldığına dikkat çekerek “Bakanlığımız aracılığı ile geçen zaman diliminde Huzurevinden, Sosyal Hizmet Merkezlerine ve Konukevlerine kadar 13 adet proje ilimizde vatandaşlarımızın kullanımına sunuldu. Burada Çanakkale’mizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yatırımlarımıza yön veriyoruz. Gelen talepler doğrultusunda önceden Çocuk Bakım Evlerinin, Rehabilitasyon ve Sosyal Hizmet Merkezlerin yetersiz olduğunu gördük. Bu doğrultuda Bakanlığımızla yapmış olduğumuz istişarelerde Çanakkale’mize yapılacak olan yatırımları öne aldık” dedi.

Haber Merkezi


Çanakkale çanakkale-aile-ve-sosyal-politikalar-bakanlığı il-müdürlüğü yatırım Bu haber 14/02/2017, Salı günü yayınlandı, 117 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com