‘Hayır’cılar Buluştu

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

‘Hayır’cılar Buluştu

Yeni Anayasa için referandum tarihi belli olurken Çanakkale’de ‘Hayır’ diyenler bir araya geldi. Prof.Dr. Türkan Saylan Sosyal Tesisleri’nde buluşan vatandaşlar, ‘Hayır’ çalışması için neler yapılabilecekleri hakkında fikir görüşü paylaştı.

Yeni Anayasa için referandum tarihi yaklaşırken çalışmalarda hız kazanmaya başladı. Demokratik Kitle Örgütleri, sendikalar, sivil toplum kuruluşları ve ‘hayır’cı vatandaşlar, cumartesi günü saat 14.00’te “Çanakkale’de Hayır Diyenler Buluşuyor” etkinliğinde bir araya geldi. Vatandaşların yoğun katılım sağladığı etkinlikte ‘Hayır’ kampanyası için neler yapılabileceği hakkında görüş alışverişi yapıldı.

Etkinlik sonunda yapılan bir açıklama ile Çanakkale’de ‘Hayır’ yapılacak çalışmalar sunuldu.  İletişim stratejilerine dair açıklanan 10 madde sonrasında toplantıya katılanlar hep birlikte “Çanakkale için ‘hayır’lısı, memleket için ‘hayır’lısı” diyerek toplantıyı sonlandırdı.

Eren Aşnaz


Çanakkale hayırcılar-buluştu hazırlıklar referandum türkan-saylan-sosyal-tesileri yeni-anayasa Bu haber 13/02/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 127 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com