Bigaspor’dan Depremzedelere Destek

5 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Bigaspor’dan Depremzedelere Destek

Ayvacık’taki deprem bölgesi için kampanya düzenleyen Çanakkale süper amatör ligi lideri Bigaspor, haftasonu yardımları yerine ulaştırdı.

Bigaspor sosyal medya hesaplarından yapılan duyuru ile başlayan yardım kampanyası 1 gün gibi kısa bir sürede çığ gibi büyüdü. Bigaspor tesislerinde toplanan malzemeler, Bigaspor heyeti tarafından bölgedeki depremzedelere ulaştırıldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Bigaspor As Başkanı Arda Bozkurt, “Bigaspor öncülüğünde Ayvacıktaki depremzedeler için Biga’da toplanan yardımları bugün deprem bölgesine ulaştırdık.Bir gün gibi kısa sürede Bigalı hemşerilerimizin duyarlılığı ile toplanan binlerce paket ayvacıkta bulunan yardım toplama merkezine ve deprem bölgesindeki köylerimize teslim edildi.Yardım ve desteklerini ileten herkese Bigaspor camiası olarak Şükran’larımızı sunarız.” dedi.

Bigaspor Genel Kaptanı Altan Özmucur ise “Bigaspor olarak Ayvacıkta depremzede hemşerilerimiz için bir yardım kampanyası düzenledik. Destek olan herekse teşekkür ediyoruz. Bu gün As Başkanımız Arda Bozkurt, Kulüp Müdürümüz Semih Özmucur ve gönüllü arkadaşlarımız ile deprem bölgesini ziyaret ettik. Çeşitli yardımlarımızı deprem bölgemizdeki depremzedelere ilettik. Bu gün burada olmaktan çok mutluyuz. Gün birlik beraberlik günü” dedi.

Haber Merkezi


ayvacık biga-spor Çanakkale deprem-bölgesi yardım Bu haber 13/02/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 136 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com