TRAC depremzedeler için yola çıktı

5 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

TRAC depremzedeler için yola çıktı

Afet Acil Haberleşme Koordinasyon Merkezi(TRAC) Çanakkale Şubesi tarafından depremzedeler için toplanan yardımlar yola çıktı.

Çanakkale’de yaşanan depremler sonrası birçok kurum ve sivil toplum kuruluşunun depremzedelere yardımları devam ediyor. TRAC tarafında çevre il ve ilçelerden toplanan yardım malzemeleri depremzedelere ulaştırılmak üzere yola çıktı. Önceliğe göre belirlene malzemelerin başında gıda, battaniye, çizme gibi eşyalar geliyor. Toplana yardımlar ile ilgili gazetemize bilgi veren TRAC Çanakkale Şube Başkanı Can Pişkin; “İstekler doğrultusunda hareket ettiğimiz için, gıda, battaniye, çizme ve bayan giyimi ağırlıklı malzeme topladık. Diğer ilçelerden, Çan’dan, Terzialan’dan, Çanakkale Merkez ile diğer il ve ilçelerden gelen yardımları da değerlendirip hepsi ayrı şekilde paketleyerek depremzedelere ulaştırmak için yola çıkıyoruz. Hem derneğimiz adına hem de ürün ve malzeme verenlere teşekkür ederim. TRAC adını duyanların yaptıkları yardımlar ile topladık” diye konuştu.

Eren Aşnaz


afet-acil-haberleşme-koordinasyon-merkezi Çanakkale çanakkale şubesi trac Bu haber 11/02/2017, Cumartesi günü yayınlandı, 161 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com