Kadın Komisyonları El Ele

5 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Kadın Komisyonları El Ele

Çanakkale Barosu Kadın Hakları Komisyonu ve Çanakkale Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Kadın ve Kadın Hakları Komisyonu ortak çalışmalara imza atmak için bir araya geldi.

Çanakkale Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Kadın ve Kadın Hakları Komisyonu Başkanı Serap Özcan Çelik ile beraberindeki komisyon üyeleri, Çanakkale Barosu Kadın Hakları Komisyonu’nu ziyaret etti.

Çelik; “Biz yeni bir oluşumuz. BARO Kadın Hakları Komisyonunu ziyaret ederek tanışmak istedik.  Konumumuz itibari ile insanlarla iç içeyiz. Biz ortak neler yapabiliriz, ne kadar iyilik yapabiliriz noktasında ortak hareket etmek için buradayız. Amacımız budur. Çanakkale’nin ortak bir kadın hareketine ihtiyaç olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Ziyarette; Baro Yönetim Kurulu Üyesi Av. Hande Keskin Toprak, Kadın Hakları Komisyonu Başkanı Av. Güneş Pehlivan, Av. Demet Temel Özcan, Av. Melis Söylemez ve Staj.Av. Yeşim Şimşek hazır bulundu.

Karşılıklı fikir alışverişinin bulunulduğu ziyarette, kadın hakları konusunda ortak projelerde yer alınması konusunda mutabakata varıldı.

Dilek Akşen


çanakkale-barosu-kadın-hakları-komisyonu çanakkale-serbest-muhasebeci-mali-müşavirler-odası kadın-hakları-komisyonu Bu haber 11/02/2017, Cumartesi günü yayınlandı, 121 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com