Genç MÜSİAD Çetin’e emanet

6 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Genç MÜSİAD Çetin’e emanet

Genç MÜSİAD Çanakkale Şubesi’nde gerçekleştirilen 1.Olağan Genel Kurul’da Başkan Aydın Çetin oldu.

Başkan seçilen Çetin, “Çağın gerektirdiği girişimci ruha sahip, ticaret ahlakına bağlı ve saygılı; mesleki birikimi ve çağdaş donanımıyla iş adamı veya üst seviye yönetici olma özelliği taşıyan gençlerin oluşturduğu, ülkemizde hızlı adımlarla büyüme yolunda olan, bugün dünyada 17 şubede, Türkiye’de 50’den fazla şubede, 4500’e yakın üyesiyle Türkiye çapında faaliyetlerini sürdüren, Türkiye’nin en büyük gençlik sivil toplum kuruluşudur.

Genel Merkez MÜSİAD Gençlik kurulu tarafından 4 Ekim 2016’da Çanakkale Şubesinde Gençlik Kurulu kurup organize etme yetkisi alarak devam eden çalışmalarımıza hız verdik. Asıl ve en önemli görevimiz Genç MÜSİAD Çanakkale Şubesinde yetişmiş üyelerimizin MÜSİAD ana kadememizde de üye olarak devam etmesini sağlamaktır.” diye konuştu.

Genç MÜSİAD Çanakkale Şubesi’nde Aydın Çetin başkanlığında oluşan yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu;

Ali Hikmet Aydın, Caner Durgun, Erkan Toygur, Eren Ceylandağ, Günay Yüksel, Furkan Köseoğlu, Levent Şahin, Mehmet Güngör, Muhammed Fatih Akçaman, Onur Borozan, Selman Duran.

Haber Merkezi


aydın-çetin başkanlık-seçimi Çanakkale çanakkale şubesi genç-müsiad olağan-genel-kurul Bu haber 11/02/2017, Cumartesi günü yayınlandı, 158 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com