Saniyelerle kurtuldu

6 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Saniyelerle kurtuldu

Ayvacık’ta meydana gelen 5.0 büyüklüğündeki depremde, Yukarıköy’deki hasarlı evlerden bazıları yıkıldı. Eşyalarını almak için evine gelen kadın, saniyelerle kurtuldu. 

Çanakkale’de yaşanan depremlerde en çok hasarın meydana geldiği Yukarıköy köyünde, bugün meydana gelen 5.0 büyüklüğündeki depremde, hasarlı bazı evlerde yeniden yıkımlar yaşandı. Depremlerin şiddetinin azalmasıyla eşyalarını almak için hasarlı evine gelen Ayşe Can, depremden saniyelerle kurtuldu. Evin bahçesinden girdiği anda depremin olduğunu anlatan Ayşe Can, “Bahçeden içeriye girmemle deprem oldu. Bir gürültü duydum. Arka tarafa baktığımda evin duvarının yıkıldığını gördüm. Evim zaten hasarlıydı. İlk depremde çok hasar görmüştü. Bugün yine yıkıldı” dedi. Depremler nedeniyle büyük korku yaşadığını anlatan Can, “Evden tüpü almam gerekiyordu. Bu depremin ardından eşimle birlikte girdik aldık. Hala depremler devam ediyor. Korkuyorum, uyuyamıyorum. Dün gece de uyuyamadım. 3 kere deprem oldu. Konteynerde kalıyoruz ama yine de korkuyoruz” diye konuştu.

İHA


ayvacık-depremi Çanakkale enkaz saniyelerle-kurtuldu yukarıköy Bu haber 10/02/2017, Cuma günü yayınlandı, 136 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com