Kime Evet- Kime Hayır?

6 sene önce Manşet Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Kime Evet- Kime Hayır?

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Jülide İskenderoğlu, teşkilat görevlendirmesiyle gittiği Şırnak’ta 2 günlük ziyaretini sosyal medyadan takipçileriyle paylaştı.

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Jülide İskenderoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Şırnak’ta terörden kalan görüntüleri anlatıp “Aslında bu görüntüleri paylaşıp paylaşmamayı çok düşündüm Şırnak’la ilgili.2 günlük ziyaretimde güzel insanlar gördüm hep.Mert ,yürekli,üretip çalışmak isteyen ve ülke ekonomisine katkı sağlamak isteyen kadınlar gördüm.Terörün kötü yüzünü gördüm diğer tarafta.Talan edilip yıkılmaya yüz tutmuş iki Cami,yakılmış bir bina,terör yüzünden yıkılmak zorunda kalan 3 mahalle,bir çarşı,yakılan gençlik merkezi ve kütüphane,canını veren yüzlerce kişi,yok olan anılar” dedi.

İskenderoğlu takipçilerine “Bir tek dileğim var samimiyetle analar ağlamasın. Giden mal geri gelir ya canlar? Ya yok olan hayatlar ya gencecik evlatların okuma hayalleri? Bence adım atarken iyi düşünün, terör örgütünün yanında olup bir Hayır mı diyeceğiz yoksa terör örgütüne karşı mı duracaksınız… Bir kez daha değişimi okuyun ve düşünün derim dostça. Yıkılan Cami, kütüphane sizinki olmadan, giden canlar son bulsun diye bir kez daha lütfen. Ve karar verin kime evet kime hayır” mesajını ulaştırdı.

Ziyaretlerinde açılışlara da katılan İskenderoğlu sosyal medya hesabından bölge halkına bol kazançlar diledi. İskenderoğlu, “Şırnak ili Kasrık Beldesinde kadınlarımızın aşklarını, hüzünlerini, hasretlerini, sevdalarını ilmeğe aktarışlarıyla oluşan kilimlerin yarına ulaşması için açılan kilim kursunu ziyaret ettik. Dokuma tezgahından kesmek Hatice Atan Başkanımla bana nasip oldu. Kadınlarımıza bol kazanç olur inşallah” dedi.

Nermin Yıldız


ak parti Çanakkale julide iskenderoğlu kadın kolları şırnak-ziyareti Bu haber 10/02/2017, Cuma günü yayınlandı, 139 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com