CHP’den MHP’ye ziyaret

6 sene önce Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter
CHP’den MHP’ye ziyaret

Lapseki Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanlığı, Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) 48’inci kuruluş yıldönümü dolayısıyla Lapseki İlçe teşkilat binasına ziyarette bulundu. 

CHP Lapseki İlçe Başkanı Abdülkadir Özeren ve yönetim kurulu üyeleri, MHP Lapseki İlçe Başkanı Hüseyin Doğan’ı tebrik etti. MHP İlçe Teşkilat Binasında basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan CHP İlçe Başkanı Özeren, ” Allah kısmet ederse 48 yıllık bir ömür taşıyan partinizin Cumhuriyet sürdüğü müddetçe ayakta durmasını temenni ediyoruz. Biz her iki partimizin de refah ve özgürce, vatanımız için barış içerisinde yaşamasını diliyoruz. Bizler de Cumhuriyet kurulduğundan bu yana 93 yıllık köklü bir partiyiz. MHP’nin de o günleri görmesini isteriz” dedi.

MHP İlçe Başkanı Hüseyin Doğan da CHP Lapseki İlçe yönetimine teşekkür ederek, “Benden önce çalışan arkadaşlarımız şimdi bu bayrağı bana teslim etti. Bizler de partimiz adına çalışıyoruz. İnşallah bu bayrağı zamanı gelinde tekrar teslim edeceğiz. MHP köklü ve güçlü bir parti olma yolunda emin adımlarla ilerleyecektir” diye konuştu.

Ziyaret, hediyelerin takdimiyle son buldu.

İHA


Çanakkale chp-ilçe lapseki mhp-ilçe mhp-kuruluş-yıldönümü ziyaret Bu haber 10/02/2017, Cuma günü yayınlandı, 221 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com