Yeni Hal 3 Aya Hazır

6 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Yeni Hal 3 Aya Hazır

Yaş Sebze ve Meyve Hali Projesinin inşaat faaliyetleri son hızıyla sürüyor.

İsmetpaşa Mahallesi İzmir Caddesi üzerinde yaklaşık 10 bin m2 parsel alanına sahip Yaş Sebze ve Meyve Hali Projesinin inşaat faaliyetleri devam ediyor. Olumsuz hava koşullarından dolayı çalışmaların kısmen yavaşladığı projede faaliyetler yeniden tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda, idari bina inşaatı, çevre duvarı yapımı, mantolama, sıva, şap, tesisat ve elektrik işleri gibi teknik faaliyetler yürütülüyor. Çalışmaları yüzde 60 seviyesinde olan Projenin yaklaşık üç ay içerisinde tamamlanması planlanıyor.

30 adet satış birimini barındıran ve yaklaşık 5 bin m2 kapalı alana sahip projede, bilgi işletim sistemi, ağırlık kontrol ünitesi, güvenlik sistemi gibi teknolojik ünitelerin yanı sıra hal personelinin ve dışarıdan gelen vatandaşların da faydalanabileceği bir idari bina tasarlanmıştır. Hal binası içerisindeki her bir birim 130 m2 kapalı depo alanı ve 20 m2 ofis alanı olarak projelendirilmiştir. Yaş Sebze ve Meyve Hali inşaatı tamamlandığında, günümüz koşullarına uygun, şehir içi ve şehirlerarası ulaşımda kolaylıkla erişim sağlanabilecek bir noktada hizmet vermeye başlayacaktır.

Haber Merkezi


Çanakkale hal-projesi inşaat-faliyetleri yaş-meyve yaş-sebze Bu haber 09/02/2017, Perşembe günü yayınlandı, 173 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com