Ürettiklerini Seçimde İkram Ettiler

5 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Ürettiklerini Seçimde İkram Ettiler

Bayramiç Süt Üreticileri Birliği Olağan Genel Kurulu yapıldı. Kongreye katılan üretici ve konuklara sütlü kahve ikram edildi.

Bayramiç Süt Üreticileri Birliği Olağan Genel Kurulu, Bayramiç Halk Eğitim Merkezi Salonunda yapıldı. Bin 407 üyesi bulunan birlik üyeleri, Mehmet Arslan, Mehmet Güner, Yücel Çarıoğlu, Alaeddin Gökçe ve Ethem Demir’den oluşan eski yönetimle devam kararı aldı.

Kongreye İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Cahit Uydaş, Bayramiç Ziraat Odası Başkanı İsmail Pehlivan, üyeler ve davetliler katıldı. Birlik başkanı Mehmet Arslan mevcut yönetime güven duyan üyelere teşekkür ederek “Bizlere duyduğunuz güvenden dolayı teşekkür ediyorum. Sizlerin güvenine layık olmak için çalıştık. Yeni dönemde de çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

Yönetim kongreye gelen üye ve misafirlere kapı girişinde sütlü kahve ikramında bulundu. Kongre sonunda ise katılımcılara pilav ikram edildi.

İHA


bayramiç-süt-üreticileri-birliği Çanakkale olağan-genel-kurul sütlü-kahve-ikramı Bu haber 09/02/2017, Perşembe günü yayınlandı, 104 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com