Kaldırım çalışmaları başlayacak

5 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Kaldırım çalışmaları başlayacak

Çanakkale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Piri Reis Caddesi’nde kaldırım yapımı çalışmalarına başlamak için inşaatların bitmesini bekliyor.

Yol kenarlarında yer yer göçük ve kaymaların olduğu Piri Reis Caddesi’nin yol kenarında kaldırım olmadığı için yayalar için tehlike arz ediyor. Yapımı Karayollarına ait olan Jandarma ve Cezaevi’nin bulunduğu yol ve kaldırımlar kapsamında Çanakkale Belediyesi ve Karayolları ile bir protokol imzaladı.

Cezaevi tarafında bulunan kaldırımlarının yapımı tamamlanırken; karşı tarafa yapılacak kaldırımların bozulmaması ve hasar görmemesi için, cezaevi ve Eski Şehir Mezarlığı karşısında devam eden inşaat çalışmalarının bitmesini bekliyor. Karayolları ile Çanakkale Belediyesi arasında imzalanan protokole göre belediye Eski Şehir Mezarlığının bittiği yerdeki polis noktasına kadar karşılıklı olarak kaldırımları yapacak.

Dilek Akşen


çanakkale-belediyesi-fen-işleri-müdürlüğü inşaatlar piri-reis-caddesi Bu haber 09/02/2017, Perşembe günü yayınlandı, 114 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com