Ayvacık İçin El Ele

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Ayvacık İçin El Ele

Ayvacık depreminde mağdur olan aileler için Çanakkale Duvar Cafe&Bar ve PİKAMP öncülüğünde Hayal Kahvesi, Ottomans Turkey, Marin Akademi ve American Life desteğiyle bir kampanya başlatıldı.

Kampanyayla birlikte #canakkale #ayvacık #elele etiketleriyle sosyal medyada haberleşme sağlanarak Ayvacık deprem mağduru ailelere yardım etmek hedefleniyor. İnsanların böyle durumlarda bir arada olması gerektiğini vurgulayan Duvar Cafe işletmecisi Ümit Olgun; “Birey olarak yardımın faydasız olacağını düşünmemek gerekiyor. Var olan değerlerimize sahip çıkarak böyle günlerde bir arada olmalıyız. Bizler kardeş işletmeler ve tüm çalışanlarımızla birlikte böyle bir kampanya başlattık. Aslında bu çok yakınımızda bu felaketi yaşayan insanların acısına ortak olma hikayesi.”  diyerek herkesin bir şeyler yapabileceğine dikkat çekti.Etkinlik sosyal medyada Hüsnü Arkan, Marsis, Cahit Berkay gibi ünlülerin paylaşımlarıyla da destek gördü. Duvar Cafe &Bar’a 10 Şubat akşamına kadar bırakacağınız giysi, kuru yemeklik, battaniye, elektrikli soba ve oyuncak gibi materyaller 11 Şubat Cumartesi günü Ayvacık’a ulaştırılacak.

Yıldız Sağlam


american-life ayvacık Çanakkale deprem deprem-mağdurları depremzedelere-destek duvar hayal-kahvesi marin-akademi ottomans pikamp Bu haber 09/02/2017, Perşembe günü yayınlandı, 184 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com