Bayramiç’te Futsal Turnuvası

4 sene önce Güncel Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Bayramiç’te Futsal Turnuvası

24 takımın 22 akşam boyunca mücadele ettiği futsal turnuvasının finali önceki akşam Bayramiç Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı.

AK Parti Bayramiç ilçe gençlik kolları tarafından düzenlenen turnuvanın final Müsabakasına AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ve İl Başkanı Yeşim Karadağ, Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan, Bayramiç İlçe Başkanı Mehmet Demirsöz, İl Gençlik Kolları Başkanı Mefail Ceyhan, İlçe Gençlik Kolları Başkanları, Gençlik ve Spor İl Müdürü Nüammer Uslu ve çok sayıda davetli katıldı.

İlçe Gençlik Kollarının organizasyonunda bir araya gelen 24 takım turnuvayı centilmence tamamlamanın mutluluğunu yaşarken Final müsabakasında konuşma yapan Grup Başkanvekili Turan, gençlerin bu ve bunun gibi etkinlikler ile bir araya gelmesinden mutluluk duyduğunu ifade etti.

İl Başkanı Karadağ ise yaptığı konuşmada; “Gençlerimizi böyle bir sportif faaliyette buluşturduğu için Bayramiç ilçe gençlik kolları başkanım Gökhan Demirsöz ve ekibine teşekkür ediyorum ve bunun geleneksel hale gelmesinden duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum” dedi.

Turnuvanın sonunda şampiyon takıma ödülleri Grup Başkanvekili Turan, İl Başkanı Karadağ ve Belediye Başkanları tarafından takdim edildi. Haber Merkezi


akp-bayramiç atatürk-kapalı-spor-salonu bayramiç final-maçı futsal-turnuvası gençlik-kolları Bu haber 06/02/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 66 defa görüntülendi
*