Ara tatilde doyasıya eğlence

5 sene önce Güncel Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Ara tatilde doyasıya eğlence

Biga Belediyesi Bilgi Evleri’nde sömestr ile birlikte 23 Ocak Pazartesi günü başlayan ara tatil dersleri, geçen hafta sonu sona erdi.

Ara tatil etkinlikleri kapsamında satranççılar yarışıyor, mandala boyayalım, küçük karikatürist, benim kağıt hayvanlarım, kelime sepeti oyunu, eğlenceli matematik atölyesi, bir kelime bir işlem, en iyi arkadaşım kitap, mikrofon sende, birlikte okuyoruz, bilim insanı oluyoruz, futbol teknikleri, bilgisayar araştırma yöntemleri, kitap okuma ve okuma teknikleri dersi, zeka oyunu yarışması, sulu boya ve baskı teknikleri dersi, kelime türetme oyunu, kağıt katlama etkinliği, en hızlı kim okur yarışması, hikayenin sonunu sen getir etkinliği, sinema saati, okuma saati, jimnastik, masa tenisi, serbest bilgisayar gibi etkinlikler gerçekleştirildi.


ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ’NDE SERAMİK ETKİNLİĞİ

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği etkinliklerin bir bölümünde ise Atatürk Kültür Merkezi ziyaret edildi. Alişdede Bilgi Evi, Ada Bilgi Evi, Cumhuriyet Bilgi Evi ve Şirintepe Bilgi Evi’nde ara tatil dönemine katılan öğrencilerin tamamının katıldığı etkinlik kapsamında seramik atölyesinde kendi ürünlerini yapan öğrenciler, dijital kütüphane ve resim atölyesini de ziyaret ettiler.


TEMİZ HAVADA ŞEHİR PARKI ZİYARETİ

Öte yandan Bilgi Evleri ara dönemi etkinlikleri kapsamında Biga Şehir Parkı’nı ziyaret eden öğrenciler hem eğlendiler, hem de temiz havanın tadını çıkardılar. Aileler için de öğrencilerin hem öğrenmesi hem eğlenmesi hem de güvenli bir şekilde zaman geçirmesi açısından bilgi evi etkinlikleri önemseniyor.

Haber Merkezi


ara-tatil-dersleri biga belediyesi biga-evleri Çanakkale eğlence sömestr Bu haber 06/02/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 130 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com