Zabıtanın denetimleri sürüyor

6 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Zabıtanın denetimleri sürüyor

Çanakkale Belediyesi Zabıta Ekipleri rutin kontrollerine devam ediyor. Çarşı Caddesinde denetime çıkan ekip denetimlerini titizlikle gerçekleştiriyor.

Zabıta Amiri Recep Oral, ekibi ile birlikte çarşı caddesinde rutin denetim gerçekleştirdi. Cadde içerisinde satış yapılmasına izin verilmeyen sokak satıcıları belediye tarafından kendilerine gösterilen kısma yönlendirildi.

Cadde üzerinde yer alan çöp kutuları ekipler tarafından kaldırtıldı.  Dükkân önlerine kasa gibi gidiş gelişi zorlaştıran engeller konusunda esnaf uyarıldı. Zabıta Ekipleri tarafından yapılan açıklamada, “Zabıta ekipleri olarak çarşı caddesinde periyodik aralıklarla denetimlerimizi sürdürüyoruz. Yaptığımız denetimlerde vatandaşlarımızın daha sağlıklı, kaliteli ve güvenilir ürünlere ulaşabilmelerini amaçlıyoruz. Ayrıca vatandaşlarımızın daha rahat bir ortamda alışverişlerini yapabilmelerine çok önem veriyor ve bu çerçevede çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Bu noktada esnafımızın da rahat etmesi için elimizden geleni yapıyoruz” denildi.

Dilek Akşen


Çanakkale Çanakkale Belediyesi çarşı caddesi denetim rutin-kontroller zabıta-ekipleri Bu haber 04/02/2017, Cumartesi günü yayınlandı, 143 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com