Kilo Verme Amaçlı Rezonans Terapileri

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

KİLO VERME AMAÇLI REZONANS TERAPİLERİ

Rezonans terapilerinin en çok bilinen etkisi iştahın kapanmasıdır. Asıl etkisi ise metabolizmanın dengelenmesi ve kilo vermeyi engelleyen ruhsal/fiziksel problemlerin ortadan kaldırılmasıdır. Bu işlem kişide bağımlılık ve benzeri bir durum yaratan maddelere karşı uygulanan ve o maddeye özgü elektromanyetik frekansların vücuttan “silinmesi” olarak anlatılabilecek bir işlemdir. Bu terapi karbonhidrat gurubu gıdalar üzerinden yapıldığında iştah azalır, kişi kolayca doymaya başlar. Kişinin yedikleri çok da büyük çaba sarf etmeden, otomatikman azalır. Hangi Gıdalar….

Hamur İşleri: Rezonans terapisi unlu gıdalar üzerinden kullanıldığında hem vücudun bu gıdaya karşı isteği azalmakta, hem bu gıdanın yarattığı birçok sağlık probleminde düzelme olmaktadır. Ayrıca gluten intoleransının yarattığı problemleri ortadan kaldırır.

 

Şekerli gıdalar – Tatlılar: Sigara ya da diğer uyuşturuculara çok benzer bir şekilde bağımlılık yaratır. Bu “düşkün olma”, “çok yeme” , “çok sevme” hali bu terapiler ile giderilebilir.

Çikolata
Çok şekerli meyveler

Tuz
Kahve
İnek sütü ürünleri

Diğer gıdalar: Kişinin fazla kullandığı ve fazla düşkün olduğu her türlü “problemli” gıda için  kullanılabilir.

Sigarayı bırakmak

Sigarayı bırakma rezonans terapilerinin en bilinen kullanım alanlarından birisidir. Kişinin içtiği sigara üzerinden yapılan seanslar ile kişinin sigara isteğinin azalması, ruhsal olarak sakinleşmesi ve sonuç olarak sigara bırakma sürecini rahat geçirmesi beklenir. Uzun süredir sigara kullanmış olan fiziksel bağımlılığı yüksek kişilere özellikle önerilir.

Detoks

Rezonans terapileri temel olarak detoks temelli terapilerdir. Vücudun reaksiyon verdiği toksik maddelerin bulunması ve bu maddeler üzerinden yapılan frekans silme seanslarının vücutta birçok farklı seviyede farklı iyi etkilere yol açması beklenir.

Rezonans terapileri hiçbir sağlık sorunu olmayan kişiler için bile vücudun temizlenmesi, kendini iyileştirme mekanizmalarının uyarılması ve ruhsal denge için kullanılır. Bu özelliği ile rezonans terapileri sağlık problemi olsun yada olmasın herkes için önerilir.

 


Çanakkale didem güner rezonans-terapileri tüyolar Bu haber 03/02/2017, Cuma günü yayınlandı, 124 defa görüntülendi
*