Başkandan Personele Teşekkür

6 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Başkandan Personele Teşekkür

Geçtiğimiz günlerde kentte etkili olan kar yağışı boyunca görev yapan Belediye personeliyle kahvaltı etkinliğinde bir araya gelen Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, özverili çalışmalarından dolayı tüm ekiplere teşekkürlerini iletti.

Yeni yılın ilk günlerinde kentte yaklaşık bir hafta boyunca etkili olan kar yağışı ve yoğun buzlanmaya karşı gece gündüz görev başında olan Belediyenin tüm birimlerinden çalışanlarla bir araya gelen Başkan Gökhan, buluşmadan duyduğu memnuniyeti ifade ederek sözlerine başladı. Başkan Gökhan, “Artık gerçekten Belediye ekibi olarak, tüm müdürlüklerle işbirliği içerisinde, çok güzel çalışmalar yapıyorsunuz. Bunu sadece ben değil, bütün kent gözlemliyor. Bunun için öncelikle özverili çalışmalarından dolayı tüm birimlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Yaklaşık yedi gün boyunca etkili olan kar yağışında, hem kent merkezi hem de mücavir alanda yoğun olarak çalışmaların yürütüldüğünü, bu kapsamda sağlık hizmetleri başta olmak üzere kentlilerin ulaşım konusunda sıkıntı yaşamamaları adına gerekli çalışmaların yürütüldüğünü belirten Başkan Gökhan, “Bu çalışmalardan dolayı, Vali Yardımcımız Bekir Sıtkı Dağ, çalışmalardan memnun olduğunu ve başarıyla sürdürüldüğünü iletmiş. Aynı zamanda Üniversite yönetimi de memnuniyetini dile getirmiş. Bunlar çok önemli. Verdiğiniz çabaya dikkat edildiğini bilmeniz noktasında önemli” diye konuştu.

Başkan Gökhan, olumsuz hava koşullarının yanında son dönemde özellikle Barbaros Mahallesinde yaşanan su kesintilerine yönelik çalışma yürüten ekibe de teşekkürlerini ileterek, sürece ilişkin, “Barbaros Mahallesinde son 6-7 aydır belki de 1 yıldır çok fazla su kesintisi oluyordu. Barbaros Mahallesinde havaalanı uzatma çalışması oldu biliyorsunuz. Bu kapsamda Hacı Faik Caddesi kapandı. Bizim de su ve kanalizasyon hatlarımız o caddenin üzerindeydi. Biz de Havaalanına bu hatları deplase etmelerini söyledik. Bu çalışmayı yaptılar. Akabinde su patlakları yaşanmaya başlandı. Nedir diye baktığımızda, son derece kalitesiz bir boru kullanıldığını gördük. Bu durumun tespitinden sonra tekrar ihaleye çıktık ve hattı sıfırdan yeniledik. Yeni hat, inşallah sorunsuz bir şekilde hizmet verecek” diye bilgi paylaşımında bulundu.

Keyifli bir sohbet ortamında gerçekleşen kahvaltı etkinliğine Belediye Başkan Yardımcıları Ali Sürücü, Handan Özyayla ve Özleyiş Çetin, birim müdürleri ve birim çalışanları katıldı.

Haber Merkezi


Çanakkale Çanakkale Belediyesi kahvaltı-etkinliği personele-teşekkür Ülgür Gökhan Bu haber 30/01/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 130 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com