Altınok’tan esnaf ziyaretleri

5 sene önce Güncel Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Altınok’tan esnaf ziyaretleri

AK Parti Kepez Belde Başkanı Alper Altınok, yaptığı ziyaretler kapsamında Kepez seçmenini gezip, görüş ve sorunlarını dinledi.

AK Parti’nin Milletin partisi olduğunu ve kurulduğu tarihten bu yana başarı grafiğini sürekli yukarılara taşıyan bir siyasi parti olduğuna vurgu yapan Başkan Altınok, bu başarıda halkın teveccühünün büyük olduğunu belirti.

Her zaman Kepez Belde sakinlerinin istek ve sorunlarını yerinde dinleyip çözüm üretme gayreti içinde olduklarını ifade eden Altınok, “Cenazeden,düğüne kadar Kepez Belde sakinlerimizin her zaman yanında olmaya çalışıyoruz.Belde sakinlerimize olduğu gibi Kepez seçmenimize ve bundan önce AK Parti de görev almış kıymetli büyüklerimize de ziyaretler gerçekleştiriyoruz,görüşlerini bizlerle paylaşmasını bekliyoruz.Kepez de bir olmak,birlikte olmak, onların dertleriyle dertlenmek bizleri  ziyadesiyle memnun ediyor .Kapımız,telefonlarımız her zaman açık. İstedikleri zaman tüm Kepez beldesindeki sakinlerimiz rahatlıkla bizlere ulaşabiliyor” diye konuştu.

Haber Merkezi

 


ak-parti-kepez alper altınok Çanakkale kepez-gezisi siyaset ziyaretler Bu haber 30/01/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 73 defa görüntülendi
*