Soydan’ın Kayınpederi Sonsuzluğa Uğurlandı

6 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Soydan’ın Kayınpederi Sonsuzluğa Uğurlandı

CHP Disiplin Kurulu Üyesi ve geçmiş dönem Çanakkale Milletvekili Serdar Soydan’ın Kayınpederi Ali Rıza Balcı geçtiğimiz gün vefat etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi ve geçmiş dönem Çanakkale Milletvekili Serdar Soydan’ın eşi Hülya Soydan’ın babası Ali Rıza Balcı hayatını kaybetti. Merhumun cenaze törenine, acılı ailesi ve akrabalarının yanı sıra, Çanakkale Belediye Başkan Vekili Ali Uyanık, CHP Çanakkale İl Başkanı Nejat Önder, CHP Çanakkale İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Bingöl, CHP Merkez İlçe Başkanı Dr.Celal Karakaş, CHP’li belediye başkanları, CHP İl ve İlçe teşkilatlarından birçok isim katıldı. Ayrıca Çanakkale’deki bazı Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri de cenazede hazır bulundu. Çok sayıda Kurum ve Kuruluşun da çelenk gönderdiği de dikkatlerden kaçmadı. Merhum Balcı’nın naaşı, Kocatepe Camiinde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından, Çanakkale Eski Mezarlığında toprağa verildi.

Engin Ören – Aslı Yıldız


Çanakkale chp-disiplin-kurulu-üyesi geçmiş-dönem-milletvekili serday-soydan vefat Bu haber 28/01/2017, Cumartesi günü yayınlandı, 183 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com