Romanlar takım kurdu sahaya iniyor

5 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Romanlar takım kurdu sahaya iniyorÇanakkale Truva Roman Dernekleri Federasyonu bünyesinde kurulan Çanakkale 1915 futbol takımı, 2 amatör kümede mücadele etmeye başlayacak. Çoğunluğu Roman mahallesi gençlerinden kurulu futbol takımının hedefi, üst liglere yükselmek. 

Çanakkale 2. Amatör Kümede mücadele edecek olan Çanakkale 1915 Futbol kulübü, çalışmalarını sürdürüyor. Çanakkale Truva Roman Dernekleri Federasyonu bünyesinde kurulan Çanakkale 1915 Futbol takımı, bünyesinde ağırlıklı olarak roman mahallesi gençlerini barındırıyor. Takım, geçtiğimiz sezon da amatör liglerde mücadele eden futbolcularla da güçlendirildi. Çanakkale Truva Roman Dernekleri Federasyon Başkanı aynı zamanda Çanakkale 1915 Kulüp Başkanı Hacı Ramazan Işıldak, çoğunluğu roman gençlerden oluşan takımla ligde oldukça iddialı olduklarını söyledi. Genç Girişimci Roman Dernek Başkanı Tosun Süren, Kayhan Bulut ve diğer dernek başkanlarının da yer aldığı yönetim ile kurulu güçlü bir kadro kurulduğunu söyleyen Işıldak, “Mahalle gençlerimizi spora teşvik etmek amacıyla kurduğumuz kulübümüz, oldukça başarılı bir hazırlık dönemi geçirdi. Futbolda önemli işler yapacağımıza inanıyoruz. Teknik direktörümüz Mustafa Özkan ve Teknik Sorumlu eski Dardanelspor kaptanı Eşref Kestane ile takımımız iyi bir uyum sağladı. Takımımızın başarılı olacağına inanıyoruz” dedi.

İHA

 


amatör-futbol Çanakkale çanakkale-1915 çanakkale-truva-roman-dernekleri-federasyonu futbol-takımı roman-mahallesi Bu haber 28/01/2017, Cumartesi günü yayınlandı, 136 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com