Kupa hırsını Sarıyer’den aldık

5 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Kupa hırsını Sarıyer’den aldık

Geçtiğimiz hafta oynadığımız kupa maçını kaybeden Belediyesporlu oyuncular tüm hırslarını kendi sahamızda Sarıyer’den aldı. Karşılaşmayı Çanakkaleli sultanlar 3-1 kazandı.

Kendi saha ve seyircisinin önünde ikinci yarı ilk maça çıkan Çanakkale Belediyesporlu sultanlar, net bir galibiyet elde etti. Rakip Sarıyer Belediyespor ise karşılaşma boyuca hiç üstünlük kazanıp oyuna dönemedi. Çanakkaleli Sultanlar ise kupada kaybettiklerinin hırsını Sarıyer’den çıkarmış oldu.
Çanakkale Anafartalar Salonunda yapılan karşılaşmanın ilk setini Çanakkale Belediyespor 25-15, ikinci seti 25-27 rakibine verirken, üçüncü seti 25-19 ve son seti de 25-18 kazandı. Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın da gelip izlediği karşılaşmada taraftarlar da salonu doldurdu. Her iki takımda meteorolojik havalardan etkilenmiş olmalı ki soğuk ve zevksiz bir karşılaşmaya imza attılar.

(Güngör Yıldız)


boğazın sultanları Çanakkale çanakkale belediyespor galibiyet kupanın-hırsı sarıyer Bu haber 28/01/2017, Cumartesi günü yayınlandı, 116 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com