KEPKART Projesi Ankara’da Tanıtıldı

6 sene önce Güncel Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

KEPKART Projesi Ankara’da Tanıtıldı

Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan ve Başkan Danışmanı Adnan Köse, Kepez Belediyesi KEPKART projesini Ankara’da anlattı.

Kepez Belediyesi, Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimler birimi tarafından ve Ankara Yenimahalle Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Halk Kart projesi toplantısına katıldı. 16 belediyenin katılım sağladığı toplantıda, Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan ve Başkan Danışmanı Adnan Köse Kepez Belediyesi Sosyal Yardım Yönetmeliği “KEPKART” projesini slayt eşliğinde katılımcılara sundu. Başkan, toplantı Belediyemiz adına çok verimli geçti. Sosyal yardım adına bu kapsam da gerçekleştirilecek olan toplantılara her zaman katılacağız. Bizi de bu projeye katılımımızı uygun gören Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimlerine, Koordinatör Ankara Yenimahalle Belediyesi’ne ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunarım dedi.

Haber Merkezi

 

 


ankara başkan Çanakkale kepez belediyesi kepkart lansman ömer faruk mutan tanıtım Bu haber 28/01/2017, Cumartesi günü yayınlandı, 169 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com