B-fit Cevatpaşa 9 yaşında

6 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

B-fit Cevatpaşa 9 yaşında

2009 yılında kurulan Çanakkale’nin kadınlara özel ilk spor ve yaşam merkezi olan b-fit Cevatpaşa, yıldönümünü üyeleriyle birlikte kutladı.

Kuruluşunun 9. yılına özel bir kutlama hazırlayan b-fit Cevatpaşa İşletme Sahibi Özge Berkit, üyeleriyle ve çalışanlarıyla birlikte güzel bir gece geçirdi. B-fit Cevatpaşa yazılı bir de pastanın hazırlandığı gecede anlamlı bir de konuşma yapan Berkit ailesinin biricik kızları Özge Berkit, hayatı boyunca kendisine her alanda destek olan ailesine teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Berkit, gecede yaptığı konuşmada “Bu güzel aile ile bu akşam 9. Yaşımızı kutluyoruz. Bebeğimiz B-fit Cevatpaşa, artık hepimizin hayatına dokunan değiştiren 9 yaşında kocaman bir kız çocuğu… Beni hayatın en iyi yerinde yaşatan anne ve babama (Bilser ve Ali Rıza Berkit), ekibime ve her zaman yanımda olan B-fit Merkez ailesine sonsuz teşekkür ederken, tüm üyelerimize desteklerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Sizleri çok seviyorum iyi ki varsınız. Sağlıklı ve bol sporlu günler dilerim.” ifadelerine yer verdi.

Eylem Gözeldere


b-fit b-fit-cevatpaşa Çanakkale özge-berkit spor-ve-yaşam-merkezi Bu haber 28/01/2017, Cumartesi günü yayınlandı, 478 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com