Şampiyonluk Gelenek Oldu

6 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Şampiyonluk Gelenek Oldu

Çanakkale Özel Anadolu ve Fen Lisesi öğrencileri, 2016-2017 eğitim ve öğretim yılı okul spor faaliyet programı kapsamında “Genç Kızlar Voleybol Müsabakaları”nda il birincisi oldu.

“Genç Kızlar Voleybol Müsabakaları”nın final maçı Çanakkale Özel Anadolu ve Fen Lisesi ile Biga Anadolu Lisesi arasında yapıldı. Çanakkale Özel Anadolu ve Fen Lisesi galibiyetiyle sonuçlanan maç kızları il birincisi yaptı. Şampiyonlar Çanakkale’yi temsil etmek için grup maçlarına katılmaya hak kazandı. 4 yıldır şampiyon olan kızlar bu yıl da şampiyonluğu kimselere bırakmadı.
Kızların Beden Eğitimi Öğretmeni Onur Karakaş; “İlimizi Çanakkale Koleji ile temsil etmekten mutluluk ve gurur duyuyoruz. Başarı geleneğimizi sürdürüyoruz. Okulumuz akademik başarılarının yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif alanlarda da başarıya endeksli bir okul. Umuyorum gruplarda ilimizi ve okulumuzu en iyi şekilde temsil edeceğiz” diye konuştu.

Günnoş Yıldız – Yıldız Sağlam

 

 


Çanakkale çanakkale-özel-anadolu-ve-fen-lisesi-öğrencileri genç-kızlar-voleybol-müsabakaları şampiyonluk Bu haber 25/01/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 182 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com