MÜSİAD yönetimi kamuoyuna tanıtıldı

6 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

MÜSİAD yönetimi kamuoyuna tanıtıldı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Çanakkale Şubesi’nin yeni yönetim kurulu, dernek binasında dün yapılan toplantıyla kamuoyuna tanıtıldı.

MÜSİAD Çanakkale Şubesi Başkanı Ali Osman Yıldız, “9 Mayıs 1990 tarihinde, 12 genç iş adamının küçük bir ofiste başlattığı, Anadolu’nun sermayesinde güzel bir ahlakla birleştirerek, ilk günden itibaren gelecekte söz sahibi olmayı hedefleyen saygın bir sivil toplum kuruluşudur.” diye derneklerini tanıtarak başladığı konuşmasına MÜSİAD Nedir?, Ne yapar? başlıklarıyla devam etti.

MÜSİAD’ın Anadolu girişimcisinin nabzını tutan, girişimciliğin gelişmesi ve işletmelerin büyümesi için çalışmalar yapan, işbirlikleri ve üyeler arası ortaklık kültürünü arttırıcı çalışmalar yapan bir dernek olduğunu vurgulayan Başkan Yıldız, konuşmasının ardından Çanakkale Yönetim Kurulu Üyelerini tek tek yanına davet ederek kamuoyuna tanıttı.

Ali Osman Yıldız başkanlığındaki 10 kişilik yönetim kurulu, şu isimlerden oluştu:

Başkan Yardımcısı – Teşkilatlanma Komisyon Başkanı İsmail Sessiz, Başkan Yardımcısı – Sektör Kurulları İş Geliştirme Komisyonu Başkanı Eyüp Tan, Başkan Yardımcısı – Bütçe ve Mali İşler Komisyonu Başkanı İbrahim Evran, Kurumsal İlişkiler Komisyon Başkanı Şerif Mutlu, Eğitim ve Kültür Komisyon Başkanı Hasan Hilmi Kav, Yönetim Kurulu Üyesi Nedim Ceylan, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Yonar, Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Ali Polat, Üye İlişkileri Komisyon Başkanı Talip Haner Göçmen.

Eylem Gözeldere – Günnoş Yıldız


Bu haber 25/01/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 270 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com