Karadağ’dan Başkent Temasları

6 sene önce Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Karadağ’dan Başkent Temasları

AK Parti 115. genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katılmak için Ankara’ya giden Yeşim Karadağ bazı temaslarda bulundu.
Karadağ temasları kapsamında ilk olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr.Mehmet Müezzinoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarete AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe ve Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel de eşlik etti. Trakya Bölgesi il başkanları olarak uzun süredir ortak hareket eden başkanlar Mehmet Müezzinoğlu’na bölgeye verdiği önem ile ilgili teşekkür ettiler. Görüşmede İl Başkanları Bakan Müezzinoğlu ile Trakya ve Çanakkale yöresinde bakanlığın yaptığı yatırımlar hakkında istişarelerde bulundular.
Bakan Müezzinoğlu ziyaretinin ardından İl Başkanlarına Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler de katılarak Teşkilat işleri başkanı Mustafa Ataş’ı Genel Merkezdeki makamında ziyaret eden başkanlar Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ile teşkilat üzerine istişarelerde bulundular. Referandum öncesine denk gelen ziyarette Ataş teşkilatlar hususunda il başkanlarına direktiflerde bulundu.

Haber Merkezi

 


akparti ankara Çanakkale genişletilmiş-il-başkanları-toplantısı yeşim karadağ Bu haber 25/01/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 182 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com