Ayvacık Hastane Çalışanları İletişim Eğitimi Aldı

5 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Ayvacık Hastane Çalışanları İletişim Eğitimi Aldı

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Ayvacık Devlet Hastanesi çalışanları etkili iletişim eğitimi aldı.

Ayvacık Devlet Hastanesi eğitim salonunda Devlet Hastanesinde görev yapan sağlık çalışanlarına ÇOMÜ Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Bülent Güven tarafından etkili iletişim eğitimi verildi. Eğitimde, çalışanlar ile hasta ve yakınları arası iletişim, stres ve öfke yönetimi, tükenmişlik sendromu, hastane psikolojisi ve sorun çözme yaklaşımı, zor insanla başa çıkma konularına değinildi. Doç Dr. Güven, profesyonel anlatım tarzı ve hitabet sanatıyla tüm hastane personeline etkili bir eğitim sundu. Ayvacık Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Yavuz Adanur, “Bizi kırmayıp buralara kadar gelen ve bizlere eğitim ziyafeti veren sayın hocamız Doç. Dr. Bülent Güven’e teşekkür ederiz. Bu eğitimler çalışanlarımızın iş hayatı ve güncel hayatlarında karşılarına çıkabilecek sorunlarla başa çıkabilmelerinde yol gösterici oluyor. Çok faydalı bir eğitim oldu. Personelimize bu gibi eğitimler vermeye devam edeceğiz” dedi.

İHA


ayvacık-devlet-hastanesi Çanakkale eğitim genel sekreterlik kamu hastaneleri birliği Bu haber 25/01/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 142 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com