Ayhan Gider: “Milletimiz Ne Derse O”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Ayhan Gider: “Milletimiz Ne Derse O”

Ak Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, TBMM’de kabul edilen 18 maddelik Anayasa değişikliğini öngören çalışmaları değerlendirdi. Gider, kendilerine halkçı deyip, halka gitmekten korkanlara ve sandığa gidilmesin diye blok halinde hayır diyenlere rağmen işi asıl sahibi millete götürdüklerini söyledi.

Gider CHP’nin yeni anayasa teklifine neden bu denli karşı çıktığı konusunda da değerlendirmelerde bulunarak CHP’nin cumhurbaşkanlığı sistemiyle iktidarlara haksız ortaklığının sona ereceğini belirterek CHP’nin bundan sonra iktidar olması için artık siyaset yapması ve çalışması gerektiğini söyledi.

BİZ BU İŞİ HALKA GÖTÜRÜYORUZ

Kendilerine halkçı deyip, halka gitmekten korkanlara ve sandığa gidilmesin diye blok halinde hayır diyenlere rağmen işi asıl sahibi millete götürdüklerinin altını çizen Gider “Ak Parti kurulduğu günden bu yana gücünü hep milletten ve milletin iradesi olan sandıktan almıştır. Biz milletin vekilleri olarak üzerimize düşen görevi yaparak çalışmalarımızı asılsız rejim değişikliği iddialarına, kürsü işgallerine, yapılan saldırılara ve uzatılan oy kullanım sürelerine rağmen tamamladık. Bir kez daha karşımızda bir blok olarak çıkan, ana muhalefet ve sırtını teröre dayayanların aksine, sözüm ona halkçı olup halktan korkanlara rağmen biz bu işi halka götürüyoruz. Bizler milletimize inanıyoruz milletin verdiği karar en isabetli karardır, şüphesiz milletimiz her şeyin en iyisini bilendir. AK Parti olarak 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize daha kararlı, daha güçlü liderimizle ve daha güçlü bir sistemle ulaşacağız”

Haber Merkezi

 

 

 

 

 


akpçanakkale anayasa-değişikliği ayhan gider başkanlık-sistemi Çanakkale tbmm Bu haber 23/01/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 303 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com