Yarıyıl tatili başladı

6 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Yarıyıl tatili başladı

Vali Yardımcısı ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Can Aksoy ile Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş, Özlem Kayalı İlkokulunda karne dağıtım törenine katıldı.

2016-2017 Güz yarıyılın sona ermesi ile Çanakkale’de 72. 455 öğrenci karne aldı.  Özlem Kayalı İlkokulunda düzenlenen karne dağıtım törenine Çanakkale Vali Yardımcısı Can Aksoy ve Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri,  öğretmenler, öğrenciler ve velileri katıldı. Protokol üyeleri sınıflara giderek öğrencilere karnelerini dağıttı. Karne dağıtımının ardından sınıflarda öğrencilerle protokol üyeleri birlikte fotoğraf çektirdi.

Vali Yardımcısı Aksoy ve Milli Eğitim Müdürü Memiş; 3-A Sınıfı öğrencileri tarafından hazırlanan “Deyimler Dile Geldi” isimli sergiyi gezdi.

Karne heyecanı yaşayan öğrencilerden bazıları aldığı başarı belgesiyle mutlu olurken, bazıları da düşük gelen notlarını düzeltmek için daha çok çalışacaklarını belirtti.

Dilek Akşen – Aslı Yıldız

 


cak-aksoy Çanakkale özlem-kayalı-ilkokulu yarıyıl-tatili Zülküf Memiş Bu haber 20/01/2017, Cuma günü yayınlandı, 133 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com