Başkan Karadağ Ezine’de

6 sene önce Güncel Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Başkan Karadağ Ezine’de

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ geçtiğimiz günlerde yaptığı Lapseki ziyaretinin ardından dün Ezine ilçesinde temaslarda bulundu.

Başkan Yeşim Karadağ ilk olarak kadın kolları ile ‘5 Çayında’ Bir araya geldi. Kadın kolları yönetim kurulu üyeleri ile parti binasında buluşan Karadağ kadın kollarının yaptığı çalışmalar ile ilgili kadın kolları başkanından brifing aldı. Karadağ buluşmada da yaptığı konuşmada kadın kollarının partinin baş tacı olduğunu ifade ederek; “Erkekler belki her eve giremeyebilir ama kadınlarımız girilmedik hane bırakmıyorlar, Türkiye’nin AK Partideki tek bayan il başkanı olarak bunu samimiyetle ifade ediyorum kadınlarımız olmasaydı partimiz bu başarıyı sağlayamazdı veya bu başarı kalıcı olamazdı. O yüzden kadınlarımız her zaman başımızın tacıdır” dedi.

Kadın kolları ile buluşmasının ardından gençlik kolları ile buluşan Karadağ’a İl Gençlik Kolları Başkanı Mefail Ceyhan ve İl Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti. Toplantıda konuşan İl Başkanı Karadağ; “Gençlik Kollarımız bu partinin vicdanıdır. Gençlerimiz siyaseti beklentisiz yapan teşkilatlarımızdır. Gençlik Kollarımız sadece seçim zamanı bayrak asan direğe çıkan bir gençlik değildir Gençlik kollarımız her zaman sahada olan algı oluşturan okuyan düşünen uygulayan bir gençliktir” dedi.

İl Başkanı Karadağ gençlik kolları ile buluşmasının ardından Belediye binasına uğrayarak belediye çalışanlarına selam verdi. Ardından İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Ezine İlçe Başkanı Fırat Akgün ve ilçe yönetim kurulu üyeleri birlikte Üvecik Köyüne giden Başkan Karadağ köy halkının ördek pilavı etkinliğine katıldı.

Haber Merkezi


AKP Çanakkale Çanakkale ezine il başkanı lapseki-ziyareti yeşim karadağ Bu haber 20/01/2017, Cuma günü yayınlandı, 176 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com