Milli Güreşçilere Malzeme Desteği

5 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Milli Güreşçilere Malzeme Desteği

 Çan Belediyesi Güreş Kulübü sporcularına, Çan Belediyesi tarafından malzeme desteği yapıldı.

2016 yılına damga vuran Çan Belediyesi Güreş Kulübü güreşçisi Feyzullah Aktürk, 3 ayrı dalda sahip olduğu Türkiye şampiyonluğunun hemen ardından Avrupa güreş şampiyonluğuyla ay yıldızlı bayrağımızı Avrupa’da dalgalandırarak milli gururumuz olmuştu.

Uzun yıllar sonra Çan’ın isminin dünya arenasında duyurulması, sporcularımızın gerçek anlamda desteklendiği takdirde nelere imza atabileceğinin somut bir kanıtı olmuştu. Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu da göreve geldiği ilk günden bu yana spora ve sporcuya verdiği önem ve maddi manevi desteğiyle gündemde yer almıştı.

Bu doğrultuda geçtiğimiz günlerde, Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, Çan Belediyesi Güreş Kulübü sporcularını makamında ağırlayarak kulübün malzeme desteğini sağladı. Güreş sporcularının makamda hazır bulunmalarının ardından, Başkan Kuzu tarafından, sporculara, güreş ayakkabısı, güreş mayosu takdim edildi.

Çan Belediyesi Güreş Kulübünün sporcuları Kuzu’ya yapmış olduğu malzeme yardımı ve destekleri için teşekkür ederek, daha fazla çalışıp, daha büyük başarılara imza atacaklarının sözünü verdiler. (Haber Merkezi)

 


çan belediyesi Çanakkale güreş-klübü-şampiyonası malzeme-desteği Bu haber 19/01/2017, Perşembe günü yayınlandı, 109 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com