Dernek başkanlığından örgüt başkanlığına

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Dernek başkanlığından örgüt başkanlığına

Çanakkale CHP Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Neşe Aksoy’un istifasının ardından boşalan koltuğa, Merkez Ortaokulu Gönüllüleri Derneği Başkanı olarak tanınan Emekli Öğretmen Ümmühan Erdem atandı.

Yönetimin istifasının ardından, Merkez Ortaokulu Gönüllüleri Derneği Başkanı Emekli Öğretmen Ümmühan Erdem, CHP Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı olarak atandı. Yeni atanan Başkan Erdem ve yeni yönetim kurulu üyelerini tanıtan İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Bingöl, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Başkan Ümmühan Erdem; “Ülkemizin bu zor ve sıkıntılı dönemlerinde parti olarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Biz kadın kolları olarak, hep birlikte daha inançlı, daha güzel bir biçimde ülkemizin refahı ve mutluluğu adına projelerimize devam edeceğiz” dedi.

Ümmühan Erdem; siyasi parti üyeliğinin haricinde, okudukları okulun yıkılıp yeniden yapılmasının ardından isminin değiştirilmesine tepki gösteren Merkez Ortaokulu Gönüllülerinin başında yer alıyordu.

(Dilek Akşen)


Çanakkale chp-merkez-ilçe merkez-ortaokulu-gönüllüleri-derneği neşe-aksoy ümmühan-erdem Bu haber 13/01/2017, Cuma günü yayınlandı, 666 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com