CLK’dan Çanakkale’ye 7 yeni işlem merkezi

5 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac yapmayı planladıkalrı yeni işlem merkezleri ile ilgili gazetemize açıklamada bulundu. Aytac, Çanakkale Merkez’de iki olmak üzere alt yapı çalışması tamamlanan toplam yedi adet Yetkili İşlem Merkezi(YİM)’in açılacağı bilgisini verdi.

CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, 2017 yılı başı itibariyle işlem merkezi sayısını dört şehirde yüzde 50 arttırarak 100’ün üzerine çıkarmayı hedeflediklerini belirtti.  Müşterilerin sıralardan kaynaklı mağduriyetlerini gidererek, daha konforlu bir hizmet vereceklerini belirten Aytaç, gazetemize “ Çanakkale merkezde iki, Kepez, Ayvacık, Çan, Ezine, Gelibolu’da bir YİM’in alt yapı çalışmaları tamamlandı. Müşterilerimiz,  Müşteri İşlem Merkezleri (MİM)’de yapılan işlemleri YİM’ler de de gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilecekler” açıklamasında bulundu.

CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, konuyla ilgili gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi.

“Müşteri memnuniyeti esaslı hizmet anlayışını sürdürüyor ve müşterilerimize daha konforlu ortamlarda kaliteli hizmet sunmak istiyoruz. 2017 yılı başı itibariyle işlem merkezi sayımızı dört şehirde yüzde 50 artarak 100’ün üzerine çıkarmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda MİM’lerin dışında Çanakkale’de 7 YİM faaliyete başlayacak.”

“ÇANAKKALE’YE 7 İŞLEM YETKİLİ İŞLEM MERKEZİ”

“Bu kapsamda MİM’lerin dışında Çanakkale’de 7 YİM faaliyete başlayacak. Çanakkale merkezde iki, Kepez, Ayvacık, Çan, Ezine, Gelibolu’da bir YİM’in alt yapı çalışmaları tamamlandı. Müşterilerimiz,  Müşteri İşlem Merkezlerinde yapılan işlemleri Yetkili İşlem Merkezlerinde de gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilecek. Müşterilerimiz elektrik faturalarının yanında su, telefon gibi diğer faturalarını da ödeyebilecek. Şu ana kadar olduğu gibi yeni işlem merkezlerinde de elektrik ile ilgili işlemler için hiçbir komisyon bedeli alınmayacak”

(Eren Aşnaz)


Çanakkale clk-uludag-elektrik çözüm elektrik-faturası kuyruk Bu haber 09/01/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 163 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com