Yoğun kara karşı kriz masası

5 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Yoğun kara karşı kriz masası

Yoğun kar yağışı nedeni ile Çanakkale Belediyesi tarafından kriz masası kuruldu. Oluşturulan masa için Belediye tarafından ‘ihtiyaç duyulan bölgelerinde tuzlama çalışmaları gerçekleşirken, araç ve yaya trafiğinin güvenliği için rutin kontroller devam ediyor’ açıklaması yapıldı.

Cuma öğle saatlerinden itibaren yoğun kar yaşışı ve bu kar yağışı etkilerinin en aza indirilerek yay ve araç trafiğinin devamlılığı için kriz masası kurulduğu açıklandı. Belediye tarafından yapılan açıklamada, ‘Olumsuz hava koşullarına yönelik Çanakkale Belediyesine bağlı ekipler, araç ve yaya trafiğinin güçleşmemesi, kentlilerimizin mağdur olmaması açısından kar yağışının başladığı ilk dakikalardan itibaren kent genelinde önlemlerini aldı. Bu kapsamda kentin ihtiyaç duyulan bölgelerinde tuzlama çalışmaları gerçekleşirken, araç ve yaya trafiğinin güvenliği için rutin kontroller devam ediyor. Bununla birlikte, hava koşullarına bağlı olarak yaşanabilecek herhangi bir olumsuz durum ile barınma ihtiyacı bulunduğunu düşündüğünüz vatandaşlarımız veya dışarıda zor durumda kaldığını tespit ettiğiniz can dostlarımız için Belediyemizin 444 17 17 numaralı Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz’ denildi. 

(Haber Merkezi)

 


Çanakkale Çanakkale Belediyesi don kar kar-yağışı kriz-masası tipi Bu haber 08/01/2017, Pazar günü yayınlandı, 169 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com