Biga’da yardıma muhtaçlara kış desteği

6 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Biga’da yardıma muhtaçlara kış desteği

Biga Belediyesi’ne bağlı Sosyal Market uygulaması ihtiyaç sahiplerini mutlu etmeye devam ederken; yardımseverler için de doğru bir adres olarak değer kazandı.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencilerinin sık sık kampanyalar düzenleyerek bağışta bulunması ilgiyi artırıyor. Son olarak bir grup öğrenci hem Ağaköy’de ve Biga kenti merkezindeki öğrencilerden ve hem de yerel halktan topladığı kışlık giysilerinin ağırlıkta olduğu kıyafet ve ayakkabıları Biga Belediyesi Sosyal Marketi’ne bağışladılar. Geçtiğimiz günlerde ise Biga’da özel eğitim kurumlarından Çizgi Koleji’nden de Biga Belediyesi Sosyal Marketi’ne kıyafet bağışı yapıldı.

Biga Belediyesi Sosyal Marketi sorumlusu Esra Demirtaş uygulama ile ilgili “Biga Belediyesi’ne bağlı Sosyal Market uygulamamız özellikle ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için çok önemli. Ülkemizde yaşanan ekonomik krizin etkileri ilçemizde de hissediliyor. Dar gelirli aileler için de kış günleri oldukça zorlu geçiyor. Sosyal Market uygulaması ile ne denli doğru bir iş yapıldığı ortada. Öğrencilerimize ve Çizgi Koleji’ne hassas davranışları için çok teşekkür ediyorum” dedi. (Haber Merkezi)


biga Çanakkale kış-desteği sosyal-market-uygulaması Bu haber 08/01/2017, Pazar günü yayınlandı, 173 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com