Bu düşmanlık niye?

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Bu düşmanlık niye?

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın dün yaptığı Sur Belediyesi konusundaki açıklamayı sert bir dille eleştirip kınadı.

Yapılan açıklamada Başkan Gökhan’ın yaptığı açıklamalarda Oda yönetimini suçlar gibi göstermesine tepki duyarak, “Belediye Başkanı Ticaret Odası ile mi uğraşmalı? Bu başkana hiç yakışmıyor. Hele Odamızı, hiç ilgisi olmayan bir konu ile gündeme getirmesi kabul edilemez. O’nun sözünü ettiği konuda sponsorlar belli… Miller, Gestaş, Doğtaş, Kale, ictaş, Dardanel, Kolin, Kalyon, Özka, Saruhan oto. Ülgür Gökhan, yol yakınken bu tavrından vazgeçsin” denildi.

Ayrıca açıklamaya “Belediye başkanı Ülgür Gökhan katıldığı birçok toplantıda başkanımız Bülend Engin’in değişmesi gerektiğini belirtiyor. Amacının ne olduğunu anlamakta güçlük çekiyoruz. Kendisi hem odamızın üyesi hem de eski yönetimlerde görev aldı. Başkanımız önümüzdeki dönem için adaylığını açıkladı. Arzu ederse belediye başkanı Gökhan da aday olabilir. Ülkemizin geçtiği bu zor dönemden herkes gibi üyelerimiz de ekonomik olarak etkilenmektedir. ÇTSO yönetimi olarak bize düşen görev, birliği, beraberliği korumak ve tartışma ortamından uzak kalmaktır. Bu mahalde belediye başkanın yaptığı bu açıklamalara bir anlam veremiyoruz” diyerek devam edilip sonlandırıldı.

(Haber Merkezi)


açıklama Çanakkale çtso kınama manşet sur-belediyesi Ülgür Gökhan Bu haber 05/01/2017, Perşembe günü yayınlandı, 349 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com