“Minik Eller, Minik Ayaklar” Resim Sergisi Görücüye Çıktı

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

“Minik Eller, Minik Ayaklar” Resim Sergisi Görücüye Çıktı

Nedime Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Görsel Sanatlar öğretmenlerinden Hasiye Özceylan’ın Uygulama Ana Okulu Çocuk Kulübü öğrencileri ile yaptıkları çalışmalarından oluşan “ Minik Eller, Minik Ayaklar” isimli baskı resim sergisinin açılışı ÇTSO Çanakkale Evi’nde gerçekleşti.

Açılışa İl Millî Eğitim Müdürü Zülküf Memiş ve eşi Tenzile Memiş, okul/kurum müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. “ Minik Eller, Minik Ayaklar” isimli baskı resim sergisi ile okul öncesi yaş grubu çocuklarının el ve ayak izleri baskı resme dönüştürülürken, çocuklarımızın hayal kurarak bunları görsel ve somut hale dönüştürmeleri hedeflendi. Ayrıca sergide, çocuk kulübü öğrencilerinin yaptıkları objelerle çocuk gelişimi ve eğitimi öğrencilerinin yaptıkları araç gereçler de sergilendi.

Serginin gerçekleştirilmesinde emeği geçen Görsel Sanatlar Öğretmeni Hasiye Özceylan’a, okul öncesi öğretmen ve öğrencileri ile çocuk gelişimi ve eğitimi öğretmen ve öğrencilerine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

(Haber Merkezi)

 


Çanakkale görsel-sanatlar minik-ayaklar minik-eller nedime-hanım-lisesi resim-sergisi Bu haber 04/01/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 276 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com