Kuyruklu yaşam!

6 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Kuyruklu yaşam!

Özellikle ödeme günlerinde veznelerde oluşan yoğun sıralar ve saatlerce beklemenin yapılması vatandaşı bezdirdi. Çoğu zaman bir, bazen ise iki kişinin çalıştığını çalışan veznedarlarında onlarca insana bakmak zorunda kaldıklarını belirtiyor. Vatandaşlar, yap fazla veznedarların çalışmasını ya da ödeme noktaların artırılması gerektiği görüşünde.

Vatandaş veznelerde yaşanan kuyruklardan sıkıntılı. Vatandaşlar Çanakkale’nin eski Çanakkale olmadığını nüfusun arttığını ve ödeme noktalarında buna göre tedbir alınması gerektiğini belirtti. Çoğu veznede ödeme zamanlarında yalnızca bir kişinin çalıştığını belirten vatandaşlar fazla vezne değil ödeme noktalarının dahi arttırılması gerektiğini belirtti. Uzun süreler bazen saatlerce sıra beklediklerini belirten vatandaşlar, Çanakkale’nin artık nüfusunda ciddi bir artış olduğunu, elektrik, su, doğalgaz gibi ödeme noktalarında buna gör önlem alınması gerektiğini söyledi.

(Eren Aşnaz)

 


Çanakkale fatura-sırası kuyruklu-yaşam vezne-sırası Bu haber 02/01/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 494 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com