Anasayfa / Künye

Künye

İmtiyaz Sahibi

Ali Güngör Yıldız  – gungoryildiz@hotmail.com

|

Yazı İşleri Müdürü

Eylem Gözeldere – eylem.gozeldere@gmail.com

|

Muhabirler (Haber Merkezi)

Atakan Alkış – atakanalkis0@gmail.com

Eren Aşnaz – eren.asnaz82@gmail.com

Aslı Yıldız – asli_yildiz@hotmail.com

Hadiye Ayşe İrim – h_irim@yahoo.com

Günnoş Yıldız  – gunnos17@hotmail.com

|

Sayfa Editörü – İnternet Editörü

Gülay Gültekin – gulaygultekin@outlook.com.tr

|

 Düzeltmen

Dilay Aydın – dilaydin95@gmail.com

|

Hukuk Danışmanı

Murat Efe – avmuratefe@hotmail.com

|

Teknik Destek

Mert Erdoğan – hmerterdogan@gmail.com

|

Gizlilik

© Copyright 2016 canakkalegundem.net  tüm hakları saklıdır.

Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları  canakkalegundem.net‘e aittir.  canakkalegundem.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerin telif hakları 5846 numaralı telif hakları yasasıyla korunmaktadır. Bunlar  canakkalegundem.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalanamaz ve kullanılamaz. Ancak ilgili sayfaya aktif link verilerek yazının bir bölümü veya tamamı kamuoyunun bilgilendirilmesi amacıyla kullanılabilir.

 canakkalegundem.net’teki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.  canakkalegundem.net hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitede oluşacak teknik veya teknik dışı durumlardan kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Faaliyet Konusu: Gazetecilik, gazete, matbaa basımı, elektronik ortamda veya basılı şekilde yayını ve satışı ile yayın programları, reklam yapım ve tanıtım işleri.
Şirket amacının gerçekleşmesi için yurt içinde ve dışında mal gayrimenkul sınai mülkiyet haklarına tasarrufi muameleler yapabileceği gibi bunlar üzerinde rehin ve ipotek tesis etmek leyh ve alayhine ve her türlü ayni hak irtifak kira şufa sükna gayrimenkul mükellefiyetleri vesair hakları iktisap tesis terkin ve fek etmek ve  tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.

gundem alt çanakkale

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/courier_180x450.gif http://canakkalegundem.net/wp-content/uploads/2017/04/hukuk_180x450.gif